گسترش انفورماتیک سیوان

گسترش انفورماتیک سیوان


گسترش انفورماتیک سیوان جمعی از متخصصین پر سابقه انفورماتیک کشور است که در سال 1385 فعالیت خود را با انجام پروژه های پشتیبانی و نیز طراحی و اجرای شبکه های کوچک و بزرگ آغاز کرد. در این راستا پروژه های متعددی را اجرا و به بهره برداری رسانده است. ما در سیوان سعی داریم با تعهد و مسئولیت پذیری بالا نیازهای انفورماتیکی بخش بزرگی از جامعه کسب و کار را پاسخگو باشیم. در این راستا تلاش کرده ایم تخصصهای مورد نیاز را برای رفع تمامی نیازها به همراه داشته باشیم.

فعالیت اصلی گسترش انفورماتیک سیوان طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و امنیتی (پسیو و اکتیو)، راه اندازی سرویسهای مختلف و حرفه ای مدیریت شبکه در بسترهای فیزیکی و مجازی و نیز پشتیبانی از تمامی خدمات خود می باشد. ما این نوید را به شما می دهیم که مناسبترین و به صرفه ترین شبکه ارتباطی را در سازمان شما طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد. کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری از مزایای داشتن یک شبکه پایدار می باشد.

کارشناسان پشتیبان ما به صورت حضوری، آنکال و آنلاین در اختیار کارفرماها بوده و وظیفه رفع مشکالات آنها را بر عهده دارند. سرویس پشتیبانی روشهای گوناگونی دارد که بسته به نیاز و انتخاب کارفرما صورت می پذیرد. امروزه با توجه به هزینه های مختلف و نیز برخی دلایل فنی و مزیت های دیگر، شرکتهای کوچک و متوسط ترجیح می دهند نیروی ثابت آی تی استخدام نکنند و توسعه شبکه و حتی پشتیبانی آن را برون سپاری نمایند. در اینجا به ذکر برخی از این مزایا خواهیم پرداخت:

هزینه زیاد استخدام (حقوق بیمه مالیات پاداش و غیره)

با توجه به تخصصی تر شدن علوم انفورماتیک ، یک شخص هر چقدر دانش گسترده ای داشته باشد نمیتواند در همه زمینه ها متخصص باشد. معمولا یا یک تخصص خوب دارد و یا بسان یک اقیانوس کم عمق می ماند که از هر موضوع اندکی اطلاع. پس کارفرما ترجیح میدهد که یک تیم همراه خود داشته باشد بدون اینکه هزینه حتی یک متخصص کامل را پرداخت کند.

لزوم برون سپاری پشتیبانی را در اینجا مطالعه کنید.

واحد طراحی و توسعه نرم افزار گروه گسترش انفورماتیک سیوان وظیفه طراحی پورتال های سازمانی، وب سایت و موبایل اپ را بر عهده دارد. نرم افزار های اتوماسیون مالی، اداری و سیستمهای ERP نیاز مبرم همه سازمانها می باشد. گروه سیوان در این راه نیز مشاور شما خواهد بود تا مناسبترین سیستم را در سازمان شما پیاده سازی و به اجرا درآورد. دقت ، سرعت، تعهد و در دسترس بودن سرلوحه کار تیم ما می باشد.